Contact Now
Number of Resistors : 4
Number of Pins : 8
Tolerance : ±5%
Resistance : 5.1Ω
Power(Watts) : 62.5mW
Temperature Coefficient : -300ppm/℃~+500ppm/℃
Description : 4 ±5% 5.1Ω 62.5mW -300ppm/℃~+500ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays RoHS