Contact Now
Current Rating : 4.3A;4.2A
Inductance : 10uH
Ratings : AEC-Q200
DC Resistance(DCR) : 90.6mΩ;86mΩ
Current - Saturation(Isat) : 8A;9A
Description : 10uH Arrays, Signal Transformers RoHS