Common Mode Line Filter Cjiang FLCM0905C-202Y Noise Suppression Component for Electronic Equipment
Contact Now
Inductance @ Frequency : 2mH@100kHz
Insulation Resistance(IR) : 10MΩ
Operating Temperature : -40℃~+125℃
DC Resistance(DCR) : 420mΩ
Voltage Rating - DC : 50V
Number of Lines : 2
Description : 2mH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 9.2x6mm 3kΩ@1MHz 600mA DCR 420mΩ
Mfr. Part # : FLCM0905C-202Y
Model Number : FLCM0905C-202Y
Package : SMD-4P,9.2x6mm